Om oss

Om oss

Vi holder til i Sarpsborg, i bygget til Husqvarna Norge AS, rett ved Tunevannet.

Besøks- og postadresse:
Trøskenveien 36
1712 Grålum

 

Dette er oss:

terje med slips
Terje Beck
Daglig leder
Mobil: 913 53 119
e-post: terje@nelfoostfold.no
Leder av NELFO Østfold & Opplæringskontoret, økonomi, organisasjon, medlemmer

Judith
Judith Hegge
Fagopplæringskonsulent/Fagskoleingeniør
Mobil: 932 47 244
e-post: judith@nelfoostfold.no
Undervisning, formidling, administrasjon og oppfølging av lærlinger i bedrift

Knut
Knut Rådal
Faglig leder/Elektroinstallatør
Mobil: 930 27 625
e-post: knut@nelfoostfold.no
Faglig pedagogisk ansvar som også omfatter fagprøver, prøvestasjon, logistikk, undervisning og oppfølging av lærlinger i bedrift
Jonas 2
Jonas Nilsen
Fagopplæringskonsulent/Fagskoleingeniør
Mobil: 408 54 803
e-post: jonas@nelfoostfold.no
Undervisning og oppfølging av lærlinger.

Tommy
Tommy Andreassen
Fagopplæringskonsulent/Elektroingeniør
Mobil: 901 45 663
e-post: tommy@nelfoostfold.no
Undervisning, fagprøver og oppfølging av lærlinger i
bedrift.                                                                                                                                                
                                                             
IMG 1160
Arild Bergsland
Fagopplæringskonsulent/Elektroinstallatør
Mobil: 95 07 51 13
e-post: arild@nelfoostfold.no
Undervisning, fagprøver og oppfølging av lærlinger i bedrift.